FOCENÍ DĚTÍ

Děti a celkově lidi jsem nikdy moc fotit nechtěla. Neuměla jsem si s tím poradit a fotky se mi nelíbily. Ale když se do mého okolí ''přimotala'' dvě děcka, šlo to už samo a někdy mě takové focení baví i víc, jak focení zvířat :)

Děti a celkově lidi jsem nikdy moc fotit nechtěla. Neuměla jsem si s tím poradit a fotky se mi nelíbily. Ale když se do mého okolí ''přimotala'' dvě děcka, šlo to už samo a někdy mě takové focení baví i víc, jak focení zvířat :)